Co nowego?

data dodania:

MONITORING WNĘTRZA WIND

W obecnej chwili coraz częściej spotykamy z zapytaniami dotyczącymi zabezpieczenia wnętrza wind osobowych w których mają miejsce zdarzenia takie jak akty wandalizmu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów wspólnie...

data dodania:

WAKACYJNA PROMOCJA AGENCJI OCHRONY SPECJAŁ

Zabezpiecz swój dom i mieszkanie. Monitoring do końca 2017 roku za darmo! Jednorazowa opłata 1 zł netto. Po zakończeniu okresu promocyjnego, gwarantujemy atrakcyjny abonament.W celu uzyskania szczegółowych informacji...

data dodania:

Spotkanie integracyjne dla klientów Agencji Ochrony Specjał

W dniu 23.06.2017 odbyło się spotkanie integracyjne dla klientów Agencji Ochrony Specjał połączone z udziałem w strzelaniu rekreacyjnym. Miejscem spotkania była podrzeszowska strzelnica „Strzelka” zlokalizowana Głogowie...

data dodania:

System alarmowy XXI wieku

Na początku drugiego kwartału 2017 roku firma Satel zaprezentowała długo oczekiwaną nowość rynkową w postaci nowej serii urządzeń alarmowych oznaczonych logotypem Perfecta.

data dodania:

Sponsorujemy drużynę K.S. Developres

W sezonie 2016/2017 wspieramy rzeszowską drużyną siatkówki damskiej K.S. DevelopRes. To już kolejny rok naszej współpracy z zespołem.

data dodania:

Kariera w Ochronie Specjał

Nasza firma stale prowadzi rekrutację na nowe stanowiska w różnych lokalizacjach kraju. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi mamy możliwości by tworzyć nowe miejsca pracy i oferować konkurencyjne warunki zatrudnienia.

data dodania:

GK Specjał zakupi firmę z branży ochroniarskiej oraz usług czystościowo-porządkowych

Grupa Kapitałowa Specjał jest zainteresowana zakupem firmy należącej do branży ochroniarskiej oraz oferującej usługi czystościowo-porządkowe.

data dodania:

Nowa strona internetowa Specjał Ochrony

Witamy na nowej stronie internetowej Specjał Ochrony. W naszym serwisie znajdą Państwo informacje o naszej ofercie i zakresie prowadzonych usług, a także aktualności – nowości oraz inicjatywy, w których bierzemy udział.