Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Specjał

Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w kilku obszarach biznesu oraz konsekwentnie zajmującej wysokie miejsca w prestiżowych rankingach polskich i zagranicznych.

Swoją działalność w sektorze usług ochroniarskich i porządkowych rozpoczęliśmy w 1996 roku. Agencja Ochrony Specjał swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i zorganizowanym podmiotom.

W swojej działalności nie tylko bazujemy na ponad 20-letnim doświadczeniu, ale również sięgamy po nowoczesne rozwiązania oraz sukcesywnie wdrażamy innowacyjne i skuteczne systemy ochrony.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów zatrudniamy około 2 tys. pracowników. Nasz profesjonalizm potwierdzają rekomendacje prawie 1,5 tys. obsługiwanych klientów.

Dbamy o bezpieczeństwo tych, który nam zaufali!

Nasza misja

Misją Ochrony Specjał jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa poprzez świadczenie profesjonalnych usług w zakresie ochrony. Staramy się, aby wykonywana przez nas praca była adekwatna do oczekiwań klientów, a współpraca z nami przynosiła satysfakcję i zadowolenie.

Historia

Swoją działalność w sektorze usług ochroniarskich i porządkowych rozpoczęliśmy w 1996 roku. Agencja Ochrony Specjał swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i zorganizowanym podmiotom. W ciągu ponad 20-letniej obecności na rynku zbudowaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz zaufanie wśród klientów i partnerów biznesowych. Nasz doświadczenie pomaga nam w kompleksowej obsłudze klientów w zakresie ochrony, usług porządkowych czy leasingu pracowniczego.

Nagrody i rankingi

Jako część Grupy Kapitałowej Specjał zajmujemy wysokie miejsca w prestiżowych rankingach polskich i zagranicznych. W ostatnim czasie uplasowaliśmy się na następujących lokatach:

27 miejsce

na liście 2000 największych przedsiębiorstw w Polsce wg. Rzeczpospolitej w 2015 roku

34 miejsce

na liście 500 największych przedsiębiorstw w Polsce wg. Rzeczpospolitej w 2016 roku

74 miejsce

w rankingu Central Europe Top 500 2016 - największe firmy Europy środkowo-wschodniej wg. Deloitte

Sponsoring

W sezonie 2016/2017 wspieramy rzeszowską drużyną siatkówki damskiej K.S. DevelopRes. To już kolejny rok naszej współpracy z zespołem. Jesteśmy dumni z naszej współpracy. Podobnie jak drużyna K.S. DevelopRes stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie zmierzamy do doskonałości. A ponieważ jesteśmy w 100 procentach polską firmą wspieranie rzeszowskiego klubu jest dla nas szczególnym przejawem lokalnego patriotyzmu.