data dodania: przez Administrator

CENTRUM SZKOLENIA PROSPECTUS

CENTRUM SZKOLENIA PROSPECTUS –  placówka kształcąca specjalistów w sektorze bezpieczeństwa zaprasza na kursy oraz warsztaty:

Kwalifikowanego pracownika ochrony, kursy doskonalące, szkolenia dla członków służby porządkowej i informacyjnej, detektywistycznych, BHP, pomocy przedmedycznej.

Tematyka szkoleń  dostosowana jest do rozporządzeń Ministra Spraw Wewnętrznych, obejmuje zagadnienia pozwalające na zgłębienie procedur i metod w zakresie profesjonalnego przygotowania do pracy w sektorze ochrony przy zachowaniu  aktualnych trendów w bezpieczeństwie. Aspiracją  kadry, w skład której wchodzą wykładowcy, instruktorzy, trenerzy - pasjonaci o wieloletnim doświadczeniu w obszarze bezpieczeństwa jest stworzenie fundamentu zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy teoretycznej przez absolwentów.

 Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, broń palną, która najczęściej stosowana jest w pracy zawodowej oraz wysokiej klasy akcesoria do zajęć z samoobrony i technik interwencyjnych. Wykłady prowadzone są w oparciu o nowoczesny sprzęt multimedialny, prezentacje.

 

Tel. 885 982 461, https://www.prospectus.szkola.pl

UL. CIEPŁOWNICZA 8, 35-001 RZESZÓW

UL. KLETÓWEKI 15, 38-400 KROSNO

e-mail: bok@prospectus.szkola.pl

 

 

 

Wróć